پروژه‌های آبخیزداری استان اردبیل مشکل اعتباری دارند
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: با اتمام اعتبارات آبخیزداری امسال این استان از محل منابع صندوق توسعه ملی اجرای پروژه‌های منابع طبیعی استان با مشکل مواجه شده است.
برای بیش از 800 هزار هکتار اراضی ملی استان اردبیل سند مالکیت اخذ شده است
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از اخذ سند برای بیش از 800 هزار هکتار عرصه های ملی استان خبر داد
خشکسالی ۴۰ درصد از علوفه مراتع استان اردبیل را از بین برد
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: خشکسالی باعث شده که علوفه قابل برداشت در مراتع این استان نسبت به میانگین بلند مدت ۴۰ درصد کاهش یابد
بیش از 40 اصله چوب‌آلات جنگلی قاچاق در استان اردبیل کشف و ضبط شد
مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اردبیل از کشف بیش از 40 اصله چوب‌آلات قاچاق جنگلی در استان اردبیل خبر داد
عیادت رئیس سازمان جنگل‌ها از قرقبان مجروح منابع‌طبیعی میامی
رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با حضور در بیمارستان آیت الله طالقانی تهران، از قرقبان مجروح منابع‌طبیعی که چندی پیش توسط یک متخلف صدمه جدی دیده بود، عیادت نمود.
اوقات شرعی
مدیریت جامع حوزه های آبخیز استان اردبیل
معرفی تشکیلات و ساختار اداره کل

نظر سنجی
نظر شما در مورد این سایت چیست؟
آمار بازدید
بازدید روز : 36196
بازدید کل : 850383
آخرین بروزرسانی:
26 خرداد 1400 ساعت 12:27
اخبار
اهمیت جنگل و مرتع - عارف فکری کارشناس مرتع اداره کل  | بازدید :2487
جنگل ها و مراتع جزئی از منابع طبیعی تجدید شونده و انفال هستند که خداوند متعال آنها را در اختیار انسانها قرار داده تا از آنها استفاده نمایند .آیات و روایات فراوان نشان می دهد که دردین مقدس اسلام ، طبیعت و به ویژه گیاهان از اهمیتی به سزا و از جایگاهی ویژه برخوردارند . قرآن کریم به طور موکد و با تعبیرهای فراوان تصریح می کند که هرآنچه که در روی زمین است برای انسان خلق شده است .(سوره بقره آیه 29 )
آگهي مناقصه(عمومی) | بازدید :1121
بدينوسيله به اطلاع مي رساند كه اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان اردبيل در نظر دارد پروژه پیش آگاهی ,پیشگیری و کنترل آفات و بیماریهای جنگلی و مرتعی به مساحت10320 هکتار در عرصه های منابع طبیعی به شرکتهای دارای صلاحیت در رشته گیاه پزشکی از طریق مناقصه واگذار نماید , لذا شرکتهای واجد شرایط از تاریخ 7/9/97 لغايت 12/9/97 به سامانه الکترونیکی تدارکات دولت (ستاد) مراجعه و مدارك مربوطه به مناقصه را دريافت نمايند.
آگهي مناقصه(عمومی) | بازدید :1113
بدينوسيله به اطلاع مي رساند كه اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان اردبيل در نظر دارد پروژه احداث و اجرای کمـربند حفـاظتی از نوع بنچ مارک(سازه های بتنی تیپ 2)بتعداد 1801 عدد سازه بتنی , به وزن 1000 کیلو گرم را به شرکتهای دارای صلاحیت در رشته کشاورزی از طریق مناقصه واگذار نماید , لذا شرکتهای واجد شرایط از تاریخ 7/9/97 لغايت 12/9/97 به سامانه الکترونیکی تدارکات دولت (ستاد) مراجعه و مدارك مربوطه به مناقصه را دريافت نمايند.
آگهی مزایده عمومی | بازدید :1130
آگهی | بازدید :1347
اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اردبیل در نظر دارد مقدار 127000 کیلو گرم جو علوفه ای (از نوع هرتا)برداشت شده در سالجاری ایستگاه تولید بذر ونهال مغان را از طریقه مزایده عمومی وبا شرایط مندرج در اسناد مزایده به فروش برساند
آگهی مزایده عمومی | بازدید :1638
اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اردبیل درنظر دارد فروش حدوداً1658 هزار ازچوب آلات صنوبر واقع درحاشیه رودخانه مرزی ارس را ازطریق مزایده بفروش برساند
آگهی مناقصه عمومی
تجدید نوبت اول | بازدید :1796

آگهی مزایده عمومی | بازدید :1783
اداره کل منابع طبیعی درنظر دارد حدود1658تن از چوب آلات صنوبرحاشیه رودخانه ارس پارس آبادمغان راازطریق مزایده عمومی به فروش برساند.
فراخوان عمومی مزایده فروش خودرو های مزاد | بازدید :1884
اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اردبیل درنظر دارد به استناد مجوز کمیسیون ماده 2 سازمان اموراقتصادی ودارایی استان اردبیل تعداد 2 دستگاه خودرومازاد برنیاز خود را به فروش برساند.
آگهی
آگهی مناقصه یک مرحله ایی | بازدید :2067

پروژه استانی آبخیز داری شهید فکری اردبیل
آگهي مناقصه عمومي | بازدید :2836
اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان اردبيل در نظر دارد تعداد150هزار اصله نهال فندق از طريق منافصه عمومي از اشخاص حقيقي و حقوقي واجد شرايط خريداري نمايد.
آگهی مناقصه عمومی
آگهی مناقصه عمومی نهال فندوق | بازدید :2889

مناقصه تعداد150هزاراصله نهال فندق
آگهی مناقصه یک مرحله ایی | بازدید :2140
اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اردبیل درنظر دارد پروژه ملی سال 93 معاونت آبخیزداری خودرا با مشخصات ذیل طبق مفاد اسناد این مناقصه به شرکت های واجد شرایط ودارای صلاحیت ازمعاونت راهبردی ریاست جمهوری رتبه 5 دررشته های آب وپیمانکاران حقوقی وحقیقی واجد شرایط واگذار نماید
آگهی مناقصه یک مرحله ایی | بازدید :1997
اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اردبیل درنظر دارد پروژه های استانی حوادث سال 93 خودرا با مشخصات ذیل طبق مفاداسناد این مناقصه به شرکت ها وپیمانکاران واجد شرایط ودارای صلاحیت ازمعاونت راهبردی ریاست جمهوری دررتبه 5 دررشته های آب واگذار نماید.
آگهی مزایده خودرو | بازدید :1939
فراخوان مزایده فروش خودروهای مازاد
آغاز عضوگیری صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان اردبیل | بازدید :13
معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان آماده پذیرش عضو در قالب شرکتهای تعاونی جدید یا عضویت در شرکتهای تعاونی زیر مجموعه صندوق استان در شهرستان‌ها می‌باشد.
پروژه‌های آبخیزداری استان اردبیل مشکل اعتباری دارند | بازدید :8
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: با اتمام اعتبارات آبخیزداری امسال این استان از محل منابع صندوق توسعه ملی اجرای پروژه‌های منابع طبیعی استان با مشکل مواجه شده است.
برای بیش از 800 هزار هکتار اراضی ملی استان اردبیل سند مالکیت اخذ شده است | بازدید :11
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از اخذ سند برای بیش از 800 هزار هکتار عرصه های ملی استان خبر داد
خشکسالی ۴۰ درصد از علوفه مراتع استان اردبیل را از بین برد  | بازدید :15
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: خشکسالی باعث شده که علوفه قابل برداشت در مراتع این استان نسبت به میانگین بلند مدت ۴۰ درصد کاهش یابد
بیش از 40 اصله چوب‌آلات جنگلی قاچاق در استان اردبیل کشف و ضبط شد | بازدید :27
مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اردبیل از کشف بیش از 40 اصله چوب‌آلات قاچاق جنگلی در استان اردبیل خبر داد
عیادت رئیس سازمان جنگل‌ها از قرقبان مجروح منابع‌طبیعی میامی | بازدید :15
رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با حضور در بیمارستان آیت الله طالقانی تهران، از قرقبان مجروح منابع‌طبیعی که چندی پیش توسط یک متخلف صدمه جدی دیده بود، عیادت نمود.
گرامیداشت سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر اقلاب اسلامی و قیام 15در اداره کل منابع طبیعی استان اردبیل  | بازدید :26
بمنظور گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انفلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد با حضور مسئولین منابع طبیعی و آبخیزداری استان مراسم گرامیداشتی در سالن جلسه شهید سلیمانی بر گزار شد
پیشرفت فیزیکی پروژه‌های آبخیزداری استان اردبیل به 82درصد رسید | بازدید :51
سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: عملیات مکانیکی و بیومکانیکی طرح‌های آبخیزداری اجرایی از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در این استان 82 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
کارگروه اطفاء حریق منابع طبیعی استان اردبیل تشکیل جلسه داد  | بازدید :35
به منظور پیشگیری از وقوع آتش سوزی در عرصه‌های منابع طبیعی و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه کارگروه اطفا ء حریق استان اردبیل تشکیل جلسه داد.
رییس سازمان برنامه و بودجه: سازمان جنگل ها برای حفظ منابع طبیعی نیازمند فناوری های پیشرفته است | بازدید :21
محمد باقر نوبخت صبح امروز با حضور در سازمان جنگل ها گفت: این سازمان برای حفاظت از منابع طبیعی بویژه جنگل ها و مراتع نیازمند فناوری های نوین و دیجیتالی است تا بتواند در زمینه اطفای حریق اثر بخش عمل کند.
مبارزه مکانیکی با آفت دم قهوه ای در جنگلهای شهرستان خلخال | بازدید :15
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خلخال از مبارزه مکانیکی با آفت دم قهوه ای در جنگلهای این شهرستان خبر داد
در طرح کاداستر طی یکسال به اندازه ۴۰ سال اقدام صورت گرفت | بازدید :39
آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رییس قوه قضاییه گفت: در طرح کاداستر طی یکسال به اندازه ۴۰ سال اقدام صورت گرفته است.
ضرب و شتم ماموران منابع طبیعی استان اردبیل | بازدید :61
سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از ضرب و شتم ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی استان توسط دامداران روستای خیارک خبر داد
حفاظت و صیانت از منابع طبیعی باید بعنوان یک ارزش در جامعه نهادینه شود | بازدید :71
سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل حفاظت از منابع طبیعی یک ضرورت است و باید بعنوان یک ارزش در جامعه نهادینه شود
مراتع شهرستان خلخال در معرض خطر خشکسالی قرار گرفت  | بازدید :47
رئیس اداره منابع طبیعی و ابخیزداری خلخال گفت:کاهش قابل توجه بارندگی‌های در فروردین ماه امسال مراتع این شهرستان را در معرض خطرخشکسالی وکاهش پوشش گیاهی قرار داده است.
سبلان
تبلیغات