پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بیانیه توافق سطح خدمات
بیانیه توافق سطح خدمات
 normal'>بیانیه توافق سطح خدمات تارنمای اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اردبیل

مراجعین محترم؛

بدین وسیله توافق نامه سطح خدمات تارنمای اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل به آگاهی می رسد:

1-     این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی
می باشد . در صورت بروز هر گونه اشکال و نقص فنی به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد
.

2-      فرم هاي الكترونيكي ارتباطي در صفحه اصلي وب سايت و در بخش  خدمات الکترونیک ارباب رجوع موجود بوده و مي توانيد با مراجعه به اين قسمت، فرمهاي مذكور را ارسال فرماييد. شما مي‏توانيد به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته فرم هی مذکور را تکمیل فرمایی .بديهي است پس از بررسي توسط مراجع مذكور، پاسخ در همان صفحه برای شما ارسال خواهد شد.

3-      به محض ثبت درخواست، سعي مي گردد در كوتاهترين زمان ممكن نتيجه پيگيري درخواست مطرح شده، به متقاضي اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوري گردد.

4-     تارنمای اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات ، نظرات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی را از طریق منوی میز خدمت فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت تماس برقرار نمایید.

5-     تارنمای اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل شماره تماس و فرم الکترونیکی تماس  با مسئولین را برای شما متقاضیان گرامی را از طریق “منوی اصلی  سایت —> ارتباط با ما ” فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت تماس برقرار نمایید.

6-      تارنمای اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل امکان راهنمای شناسنامه خدمت ارائه شده توسط سازمان  را برای متقاضیان گرامی را فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت مطالعه نمایید.

7-     تارنمای اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل امکان تجمیع خدمات خدمات الکترونیکی و غیر الکترونیکی  را برای شما متقاضیان گرامی را  فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت دریافت خدمت نمایید.

8-     تارنمای اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل امکان پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی را از در زیر هر فرمی  فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت فرم های پر شده را پیگیری نمایید .

9-     به محض دریافت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

10- استفاده شما از خدمات این اداره کل مستلزم پذیرفتن مفاد این توافق نامه و رعایت قوانین و شرایط میباشد.

11- اطلاعات خصوصي تكميل كنندگان فرمهاي الكترونيكي، در اختيار عموم قرار نمي گيرد.

چاپ | ارسال به ديگران  |